Oglas Prodaje se Volkswagen Crafter 2.0 TDI kamion furgon na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
Volkswagen Crafter 2.0 TDI kamion furgon
Volkswagen Crafter 2.0 TDI kamion furgon slika 2
Volkswagen Crafter 2.0 TDI kamion furgon slika 3
Volkswagen Crafter 2.0 TDI kamion furgon slika 4
Volkswagen Crafter 2.0 TDI kamion furgon slika 5
Volkswagen Crafter 2.0 TDI kamion furgon slika 6
Volkswagen Crafter 2.0 TDI kamion furgon slika 7
Volkswagen Crafter 2.0 TDI kamion furgon slika 8
Volkswagen Crafter 2.0 TDI kamion furgon slika 9
Volkswagen Crafter 2.0 TDI kamion furgon slika 10
Volkswagen Crafter 2.0 TDI kamion furgon slika 11
Volkswagen Crafter 2.0 TDI kamion furgon slika 12
Volkswagen Crafter 2.0 TDI kamion furgon slika 13
Volkswagen Crafter 2.0 TDI kamion furgon slika 14
Volkswagen Crafter 2.0 TDI kamion furgon slika 15
Volkswagen Crafter 2.0 TDI kamion furgon slika 16
Volkswagen Crafter 2.0 TDI kamion furgon slika 17
1/17
Marka:  Volkswagen
Model:  Crafter 2.0 TDI
Tip:  kamion furgon
Godina proizvodnje:  2013
Prva registracija:  2013-09
Lokacija:  Njemačka Kalkar
Datum objavljivanja:  više od 1 mjeseca
Autoline ID:  FZ40892
Snaga:  136 k.s. (100 kW)
Stanje:  rabljene
Boja:  tamno plavi

Dodatne informacije — Volkswagen Crafter 2.0 TDI kamion furgon

Njemački
Information:
- Fahrzeug fahrbereit
- Koffer mit Regalsystem
- altersbedingte Gebrauchsspuren (siehe Fotos)
- Sitzpolster Fahrersitz beschädigt (siehe Foto)
Volkswagen kamioni furgoni
Pronađeno: 9 oglasa
Prikaži
Potpišite se