Oglas Prodaje se Volkswagen Crafter 2.0 TDI kamion furgon na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/17
Volkswagen
Crafter 2.0 TDI
kamion furgon
2013
2013-09
Njemačka Kalkar
više od 1 mjeseca
Autoline ID:
FZ40892
136 k.s. (100 kW)
tamno plavi
- Fahrzeug fahrbereit
- Koffer mit Regalsystem
- altersbedingte Gebrauchsspuren (siehe Fotos)
- Sitzpolster Fahrersitz beschädigt (siehe Foto)