Oglas Prodaje se Toyota Proace teretno-putnički minibus na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/12
Toyota
Proace
2021
2021-02-15
109.340 km
Broj mjesta:
9
817 kg
1.968 kg
2.785 kg
više od 1 mjeseca
7212671
2024-07-31 15:19
2024-08-05 20:48
5,309 m × 1,92 m × 1,899 m
120 k.s. (88 kW)
Volumen:
1.500 cm³
4,8 l/100 km
mehanika
2025-06-30
Stenskott vindruta utanför synfält. Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr, Buckla vänster bakskärm, Skada på stötfångaren bak, Bucklor baklucka. Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Flertal lackskador
Klädsel smutsig, fram. Isofix vänster bak täcklock saknas. Lukt från rök. Dålig lukt i bilen. Klädsel smutsig bak. Innertak, smutsigt. Insynsskydd medföljer ej
Mindre oljeläckageFör mycket olja i motor, fullt upp till locket. Olja syns i kylarvätska. Bilen är ej provkörd för risk att motor tar skada.
Previous owners: 2
License number: EWH75L
Service history: Service utförd vid följande mil: 0
Service book: Missing
Tax fee (yearly): 5933 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 128 g/km
Tax weight: 1 960 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
Verso 1.5D
2021
Head-up display
Motorvärmare
Smartphone integration
PercentIconDeductible VAT