Oglas Prodaje se Tesla Model 3 sedan na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/19
Tesla
Model 3
sedan
2021
2021-03-11
75.150 km
300 kg
1.932 kg
2.232 kg
2. ruj 2024.
7215140
2024-08-29 18:51
2024-09-04 20:28
4,694 m × 1,85 m × 1,443 m
2026-08-31
crni
Stenskott vindruta i synfält. Vindruta sliten. Flertal stenskott, dörruppslag, repor och lackskador, Höger bakljus kondens
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Farthållare aktiveras ej.
Previous owners: 3
License number: ZSK00U
Service history: Ej tillgängligt för denna bilmodell, kontakta märkesverkstad för info
Number of keys: 1
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 268 kg
Tax weight: 1 930 kg
Model 3 Long Range Dual Motor AWD
2021
Eldriven baklucka
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Kurvljus
Panoramatak
Rattvärme
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car