Oglas Prodaje se BMW 5-serien sedan na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/15
BMW
5-serien
sedan
2018
2018-02-23
131270 km
510 kg
1910 kg
2420 kg
Švedska Gothenburg
više od 1 mjeseca
7210774
2024-07-11 17:07
2024-07-16 20:19
Broj vrata:
5
4.936 m × 1.868 m × 1.483 m
113 k.s. (83 kW)
benzin
CD
2025-09-30
Missljud/kärvar vid öppning/stängning vänster framdörr. Spricka i bakljus höger sida. Fåtal lackskador. Flertal repor och stenskott.
Klädsel ytligt slitage, fram. Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Lukt från rök. Innertak skadad.
Servicelampa lyser. Spricka vindruta i synfält. Ratt står snett.
Previous owners: 4
License number: MML335
Manufacture month: tammikuu 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 3276, 6102, 6116, 9498, 10724 senast 2023-04-17
Number of keys: 1
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 080 kg
Tax weight: 1 910 kg
530e iPerformance Sedan
G30
2018
Electric/Petrol
Dödavinkelvarnare
Head-up display
Rattvärme
Rattväxel/paddlar
Sätesvärme bak
360 kamera
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car