Oglas Prodaje se Fliegl SDS 470 T poluprikolicu sa niskom platformom na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/100
Fliegl
SDS 470 T
1998-01
1998-01-01
8.900 kg
Češka Praha 10 - Malešice
više od 1 mjeseca
Autoline ID:
ZY41414
dužina - 12,67 m, širina - 2,5 m
Dimenzije karoserije:
12,67 m × 2,5 m × 2,42 m
Decommissioned for 1 year.
The trailer is worn.
Defect in lowering the left support leg, Oil spills at the piston rods on the ramps, Some wooden parts of the loading platform need to be replaced, Longitudinally cracked frame in its reinforced part under the front part of the loading platform on the left side corrosion, Dimpled frame in front of the ramps on the left side, Crack on the right ramp above the rear light, Scratches on the body, Operation wear and damages, Used tires, Operating clearance in the control, Surface corrosion of the bodywork
Odstaveno z provozu 1 rok.
Návěs je opotřebovaný.
Závada na spouštění levé opěrné nohy, U pístnic na nájezdech prolíná olej, Některé dřevěné části ložné plochy je potřeba vyměnit, Podélně prasklý rám v jeho zesílené části pod přední částí ložné plochy na levé straně + koroze, Promáčklý rám před nájezdy na levé straně, Prasklina pravého nájezdu nad zadním světlem, Škrábance na karoserii, Provozní oděrky a poškození, Sjeté pneumatiky, Provozní vůle v ovládání, Povrchová koroze karoserie
1 Jahr stillgelegt.
Der Anhänger ist abgenutzt.
Defekt beim Absenken des linken Stützbeins, Ölflecken an den Kolbenstangen der Rampen, Einige Holzteile der Ladeplattform müssen ersetzt werden, Längsrissiger Rahmen in seinem verstärkten Teil unter dem vorderen Teil der Ladeplattform auf der linken Seite Korrosion, Noppenrahmen vor den Rampen auf der linken Seite, Riss an der rechten Rampe über dem Rücklicht, Kratzer am Körper, Schürfwunden und Karosserieschäden, Gebrauchte Reifen, Laufspiel in Kontrolle, Oberflächenkorrosion der Karosserie
1 évre leszerelve.
Az utánfutó kopott.
Hiba a bal oldali támasztóláb süllyesztésénél, Olaj kiömlött a rámpák dugattyúrúdjainál, A rakodóplatform egyes fa részei cserére szorulnak, A megerősített részében hosszanti repedezett a keret a rakodófelület elülső része alatt a bal oldalon korrózió, Gödrös keret a rámpák előtt a bal oldalon, Repedés a jobb rámpán a hátsó lámpa felett, Karcolások a karosszérián
, Üzemi horzsolások és sérült, Lekopott futófelületű gumiabroncsok
, Vezérlés üzemi holtjátéka
, Karosszéria felszíni korróziója
Wycofany z użytku na 1 rok.
Przyczepa jest zużyta.
Wada opuszczania lewej nogi podporowej, Wycieki oleju przy tłoczyskach na rampach, Należy wymienić niektóre drewniane elementy platformy ładunkowej, Pęknięta wzdłużnie rama w jej wzmocnionej części pod przednią częścią platformy ładunkowej po lewej stronie korozja, Wgłębiona rama przed rampami po lewej stronie, Pęknięcie na prawej rampie nad tylną lampą, Zadrapania na ciele, Otarcia eksploatacyjne i uszkodzenia, Zużyte opony, Luz roboczy w sterowaniu , Powierzchniowa korozja karoserii
Выведен из эксплуатации сроком на 1 год.
Прицеп изношен.
Дефект опускания левой опоры, Разливы масла на штоках поршней на аппарелях, Необходимо заменить некоторые деревянные части грузовой платформы, Продольная трещина рамы в ее усиленной части под передней частью грузовой платформы с левой стороны коррозия, Ямочка на рамке перед рампой с левой стороны, Трещина на правой рампе над задним фонарем, Царапины на теле, Эксплуатационные потертости и повреждения, Резина стерта, Эксплуатационный зазор в органах управления, Поверхностная коррозия кузова
Odstavené z prevádzky 1 rok.
Náves je opotrebovaný.
Porucha na spúšťanie ľavej opornej nohy, Pri piestniciach na nájazdoch prelína olej, Niektoré drevené časti ložnej plochy je potrebné vymeniť, Pozdĺžne prasknutý rám v jeho zosilnenej časti pod prednou časťou ložnej plochy na ľavej strane korózie, Pretlačený rám pred nájazdmi na ľavej strane, Prasklina pravého nájazde nad zadným svetlom, Škrabance na karosérii, Prevádzkové odreniny a poškodenie, Ojazdené pneumatiky, Prevádzková vôľa v ovládaní, Povrchová korózia karosérie
Знятий з експлуатації на 1 рік.
Причіп потертий.
Дефект опускання лівої опорної ноги, Розлив масла на поршневих штоках на рампах, Деякі дерев'яні частини вантажної платформи потребують заміни, Поздовжньо тріснута рама в її посиленій частині під передньою частиною вантажної платформи з лівого боку корозія, Рама з ямками перед пандусами зліва, Тріщина на правій рампі над заднім ліхтарем, Подряпини на кузові, Спущені шини, Експлуатаційний зазор в органах управління, Корозія поверхні кузова