Oglas Prodaje se Renault Trafic minibus furgon na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/11
Renault
Trafic
minibus furgon
2017
2017-03-20
150.060 km
Broj mjesta:
3
869 kg
1.931 kg
2.800 kg
30. ruj 2024.
7216569
2024-09-27 17:22
2024-10-01 19:44
4,999 m × 1,956 m × 1,951 m
Automatska vučna kuka:
95 k.s. (69.83 kW)
mehanika
Zagrijavanje goriva:
2025-10-31
crni
Bromsskivor fram och bak är slitna,
Stenskott vindruta utanför synfält. Bakljus vänster, repa. Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Spår efter tidigare dekor
Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Del utav inredningen bagage skadad. Invändigt några repor, fläckar och märken. Inredningsdetalj skadad, Klädsel smutsig fram. Klädsel ytligt slitage fram vänster.
Koppling tar långt ner
Ratt står snett. Backkamera visar dålig bild
Previous owners: 4
License number: YGO029
Manufacture month: september 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 2289, 6220, 10166, 14279 senast 2024-02-09
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 3658 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 160 g/km
Tax weight: 2 800 kg
1.6 dCi Skåp
2017