Oglas Prodaje se Mercedes-Benz Vito minibus furgon na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/13
Mercedes-Benz
Vito
minibus furgon
2019
2019-10-01
123.960 km
Broj mjesta:
3
813 kg
1.987 kg
2.800 kg
19. kol 2024.
7215007
2024-08-16 11:58
2024-08-21 19:21
5,14 m × 1,928 m × 1,909 m
Automatska vučna kuka:
88 k.s. (64.68 kW)
6,5 l/100 km
mehanika
2024-10-31
Bromsskivor fram är slitna, behöver bytas, Bromsskivor bak rostskadade, bör bytas
Stenskott vindruta i synfält. Skada på stötfångaren bak, Bucklor baklucka. Fåtal stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor
Klädsel sliten, fram. Lastutrymme, flertal skav, fläckar och bucklor. Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Missljud från drivrem.
Previous owners: 1
License number: HHZ28C
Manufacture month: märts 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 2754, 6873 och 10728. senast 2023-08-22
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 4170 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 169 g/km
Tax weight: 2 800 kg
Max trailer weight: 1 200 kg
109 CDI W640
2019