Oglas Prodaje se Volkswagen Caddy laki furgon na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/16
Volkswagen
Caddy
mali kombi
2016
2016-02-10
218.650 km
Broj mjesta:
643 kg
1.534 kg
2.177 kg
26. kol 2024.
7215690
2024-09-04 17:12
2024-09-08 20:12
4,408 m × 1,793 m × 1,823 m
Automatska vučna kuka:
102 k.s. (75 kW)
CD
Zagrijavanje goriva:
2024-10-31
Rost på bromsskivor bak som inte påverkar bromsverkan
Repa stötfångare bak, Bakljus höger, repa. Höger bakljus, småsprickor, Flertal lackskador, Flertal rostangrepp, Spår efter tidigare dekor, Fåtal stenskott.Missljud vid rattutslag
Fåtal märken, repor och fläckar bagageutrymme , Del utav inredningen bagage skadad. Invändigt några repor, fläckar och märken. Inredningsdetalj är trasig. Ratten är sliten. Klädsel smutsig fram. Klädsel smutsig fram. Innertak, smutsigt.
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat.
Skramlande ljud i motorrum.
Servicelampa lyser. Varnar för lampfel, Ratt står snett. Bromsljus, höger ur funktion, Missljud framvagn ej lokaliserat.
Previous owners: 2
License number: MHH341
Manufacture month: detsember 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 2966, 19980 senast 2022-12-06
Tax fee (yearly): 2198 SEK
Max pull weight: 1 323 kg
CO2-emission (diesel): 132 g/km
Tax weight: 2 170 kg
Max trailer weight: 1 500 kg
2.0 TDI Skåp
2016