Oglas Prodaje se Ford Transit laki furgon na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/10
Ford
Transit
mali kombi
2020
2019-12-17
102.440 km
Broj mjesta:
3
537 kg
1.703 kg
2.240 kg
3. ruj 2024.
7216893
2024-09-02 16:03
2024-09-04 20:16
4,825 m × 1,835 m × 1,852 m
Automatska vučna kuka:
100 k.s. (73.5 kW)
5,4 l/100 km
2024-11-30
buckla höger framskärm, Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Spår efter tidigare dekor, Fåtal rostangrepp, Spår efter tidigare utrustning utvändigtNågra lackskador
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Inredningsdetalj fram saknas.
Halvljus vänster ur funktion, Lås vänster, skadat.
Previous owners: 2
License number: DNW46A
Manufacture month: grudzień 2019
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1823, 3798, 5570, 7803 och 9156 mil. Senast utförd 2023-11-01
Tax fee (yearly): 3211 SEK
Max pull weight: 1 260 kg
CO2-emission (diesel): 142 g/km
Tax weight: 2 240 kg
Connect 1.5 EcoBlue
2020
Eluppvärmd vindruta
Verkstadsinredning