Oglas Prodaje se Ydre Skåp karoseriju s ravnom platformom na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 2
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 3
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 4
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 5
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 6
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 7
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 8
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 9
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 10
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 11
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 12
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 13
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 14
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 15
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 16
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 17
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 18
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 19
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 20
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 21
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 22
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 23
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 24
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 25
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 26
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 27
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 28
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 29
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 30
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 31
Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom slika 32
1/32
Godina proizvodnje:  2011
Lokacija:  Švedska Karlstad
Datum objavljivanja:  6. svi 2024.
Kataloški broj prodavatelja:  1928315
Aukcija:  1
Datum isteka:  2024-05-10 10:39
Stanje:  rabljene

Dodatne informacije — Ydre Skåp karoserija s ravnom platformom

Švedski
Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste årenInformation från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända felKända anmärkningar:Repor och bucklor förekommer.
tillverkare: Ydre
Typskylt: Saknas
Längd (mm): Ca. 4200
Bredd (mm): Ca. 2100
Höjd (mm): Ca. 400 lemmått
Övriga mått: Frontstammen ca. 1350mm
Lasthjälp med: Lastmaskin
Passar på flera modeller. Har suttit på Opel Movano 2011
Karoserije s ravnom platformom
Pronađeno: 110 oglasa
Prikaži
Potpišite se