Oglas Prodaje se Ecopress LH22 karoseriju kipera na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
Ecopress LH22 karoserija kipera
Ecopress LH22 karoserija kipera slika 2
Ecopress LH22 karoserija kipera slika 3
Ecopress LH22 karoserija kipera slika 4
Ecopress LH22 karoserija kipera slika 5
Ecopress LH22 karoserija kipera slika 6
Ecopress LH22 karoserija kipera slika 7
Ecopress LH22 karoserija kipera slika 8
Ecopress LH22 karoserija kipera slika 9
Ecopress LH22 karoserija kipera slika 10
Ecopress LH22 karoserija kipera slika 11
Ecopress LH22 karoserija kipera slika 12
Ecopress LH22 karoserija kipera slika 13
Ecopress LH22 karoserija kipera slika 14
Ecopress LH22 karoserija kipera slika 15
Ecopress LH22 karoserija kipera slika 16
Ecopress LH22 karoserija kipera slika 17
Ecopress LH22 karoserija kipera slika 18
1/18
Godina proizvodnje:  2019
Neto težina:  2.100 kg
Lokacija:  Švedska Karlstad6609 km od vas
Datum objavljivanja:  26. kol 2024.
Kataloški broj prodavatelja:  2094556
Aukcija:  1
Datum isteka:  2024-09-02 12:44
Stanje:  rabljene

Dodatne informacije — Ecopress LH22 karoserija kipera

Švedski
Information om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, men har anmärkningar och felKända anmärkningar och fel:Rost, repor och bucklor förekommer
Baklämmen är ihopsvetsad med en plåt men går lätt att kapa.
Säljs enligt bilder, kommer EJ tömmas innanReprationer och åtgärder:Inga kända reparationer har genomförts
tillverkare: Ecopress
Invändig bredd (mm): Ca 2380
Lämhöjd (mm): Ca 1470
Längd inkl. ögla (mm): Ca 6290
Längd utan ögla (mm): Ca 6090
Höjd inkl. ramen (mm): Ca 1800
Invändig längd (mm): Ca 5900
Utvändig bredd (mm): Ca 2555
Lasthjälp med: Lastmaskin
Volym: 22 m3
Stege
Karoserije kipera
Pronađeno: 466 oglasa
Prikaži
Potpišite se