Oglas Prodaje se Volvo V90 Cross Country karavan na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/12
Volvo
V90 Cross Country
2019
2018-08-14
113.690 km
486 kg
1.934 kg
2.420 kg
30. kol 2024.
7216814
2024-08-29 10:29
2024-09-03 20:10
Broj vrata:
4
4,939 m × 1,903 m × 1,506 m
Tip pogona:
pogon na svim kotačima
Automatska vučna kuka:
190 k.s. (140 kW)
5,3 l/100 km
Zagrijavanje goriva:
2025-08-31
Bromsbelägg fram, slitna. Vibrerar vid inbromsning. Rost på bromsskivor som inte påverkar bromsverkan.
Spricka i höger bakljus. Lackskada stötfångare bak. Fåtal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor.
Dörrpanel vänster bak skada. Insynsskydd medföljer ej.
Spricka vindruta utanför synfält.
Previous owners: 3
License number: YPP648
Manufacture month: lipiec 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 3024, 5119, 7062, 8518, 9783, 11358 senast 2024-08-12
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 3105 SEK
Max pull weight: 1 080 kg
CO2-emission (diesel): 139 g/km
Tax weight: 1 930 kg
Max trailer weight: 2 400 kg
V90 D4 Cross Country AWD
2019
Autobroms
Eldriven baklucka
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
Kurvljus
Lastskydd/lastnät
Nyckelfri upplåsning av dörrar
Rattvärme
Volvo On Call