Oglas Prodaje se Volvo V90 karavan na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/16
Volvo
V90
2021
2020-12-22
93.890 km
450 kg
2.160 kg
2.610 kg
3. ruj 2024.
7214800
2024-09-02 16:14
2024-09-05 20:11
Broj vrata:
5
4,945 m × 1,89 m × 1,442 m
Tip pogona:
pogon na svim kotačima
253 k.s. (186 kW)
Zagrijavanje goriva:
2026-01-31
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Ratten är sliten.
Servicelampa lyser. Backsensor intryckt.
Previous owners: 1
License number: ABF73D
Service history: Ingen servicedokumentation tillgänglig
Service book: Missing
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 890 kg
Tax weight: 2 160 kg
Max trailer weight: 2 100 kg
T6 AWD Twin Engine
2021
Electric/Petrol
Autobroms
Sätesvärme bak
Volvo On Call
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Filbytesvarnare
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
Rattvärme
Harman Kardon Premium Sound
Smartphone integration
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car