Oglas Prodaje se Volkswagen Passat karavan na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/14
Volkswagen
Passat
2018
2017-12-01
218.670 km
442 kg
1.808 kg
2.250 kg
26. kol 2024.
7215470
2024-09-02 17:25
2024-09-04 19:24
4,767 m × 1,832 m × 1,462 m
116 k.s. (85 kW)
benzin
Signalizacija:
2025-03-31
Stenskott vindruta i synfält. Vindruta sliten. Fåtal rostangrepp, Några stenskott, dörruppslag och repor. Flertal bucklor/dörruppslag
Invändigt några repor, fläckar och märken.Insynsskydd medföljer
Service inom kort, AC ur funktion
Previous owners: 3
License number: YWZ968
Manufacture month: oktoober 2017
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1546 och 2924 mil. Senast utförd 2019-08-01
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 250 kg
Tax weight: 1 800 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
1.4 Plug-in-Hybrid Sportscombi
2018
Electric/Petrol
Eldriven baklucka
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
Smartphone integration
Executive Business
Dragpaket
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car