Oglas Prodaje se Volkswagen Passat karavan na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/12
Volkswagen
Passat
2016
2016-04-14
193.750 km
531 kg
1.769 kg
2.300 kg
23. kol 2024.
7215312
2024-09-05 14:24
2024-09-10 21:04
4,777 m × 1,832 m × 1,506 m
190 k.s. (140 kW)
CD
Zagrijavanje goriva:
2025-06-30
Bromsskivor bak rostskadade.
Ytrost, tak. Lackskada stötfångare bak. Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Repiga inredningsdetaljer. Ratten är sliten. Inredningsdetalj skadad. Klädsel sliten fram vänster.
Previous owners: 9
License number: NAG997
Manufacture month: maaliskuu 2016
Service history: Service utförd vid följande mil: 3025, 5325, 8569, 11439, 13539, 15036, 16536, 18076 senast 2024-04-15
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 2354 SEK
Max pull weight: 1 200 kg
CO2-emission (diesel): 135 g/km
Tax weight: 1 760 kg
Max trailer weight: 2 200 kg
Alltrack 2.0 TDI 4MOTION
2016
Autobroms
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
Apple Carplay