Oglas Prodaje se Volkswagen Golf karavan na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/12
Volkswagen
Golf
2015
2015-06-18
123.390 km
440 kg
1.440 kg
1.880 kg
29. kol 2024.
7214510
2024-08-27 18:09
2024-09-02 19:16
4,562 m × 1,799 m × 1,446 m
110 k.s. (81 kW)
2025-07-31
Stenskott vindruta utanför synfält. Flertal bucklor/dörruppslag, stenskott och lackskador. Fåtal repor. Flertal rostangrepp. Spricka i bakljus vänster och höger sida.
Klädsel skadad, fram. Invändigt några repor, fläckar och märken.
Varnar för lampfel. Ac fungerar men kyler dåligt. Torkarblad bak missljud.
Previous owners: 3
License number: BHA430
Manufacture month: kwiecień 2015
Service history: Service utförd vid följande mil: 10725
Service book: Loose papers
Number of keys: 3
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 620 kg
CO2-emission (petrol): 121 g/km
CO2-emission (methane): 94 g/km
Tax weight: 1 440 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
VII 1.4 TGI BlueMotion Sportscombi
2015
Motorvärmare
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car