Oglas Prodaje se Volkswagen Golf karavan na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/11
Volkswagen
Golf
2018
2018-07-16
62.650 km
448 kg
1.412 kg
1.860 kg
26. kol 2024.
7215318
2024-09-03 17:30
2024-09-05 19:31
4,567 m × 1,799 m × 1,446 m
110 k.s. (81 kW)
mehanika
CD
2025-10-31
Bromsbelägg bak, slitna.
Lackskada stötfångare bak. Fåtal stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal lackskador.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Ratten är sliten.
Previous owners: 2
License number: JJZ851
Manufacture month: mai 2018
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1367 och 2534 mil. Senast utförd 2020-09-17
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 640 kg
CO2-emission (petrol): 127 g/km
CO2-emission (methane): 98 g/km
Tax weight: 1 410 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
Exportable: No
VII 1.4 TGI BlueMotion Sportscombi
2018
Autobroms
Motorvärmare
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car