Oglas Prodaje se SEAT Ateca karavan na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/15
SEAT
Ateca
2021
2021-04-28
79010 km
466 kg
1474 kg
1940 kg
Švedska Gothenburg
više od 1 mjeseca
7210370
2024-07-16 15:41
2024-07-21 20:47
4.381 m × 1.841 m × 1.615 m
150 k.s. (110 kW)
PTO:
Zagrijavanje goriva:
2026-05-31
crni
Bromsbelägg bak, slitna.
Fåtal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Previous owners: 1
License number: DHZ57F
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2800 och 5467 mil. Senast utförd 2023-06-15
Tax fee (yearly): 3419 SEK
Max pull weight: 1 560 kg
CO2-emission (petrol): 127 g/km
Tax weight: 1 470 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
1.5 TSI
2021
Infällbar dragkrok
Rattvärme
Aktiv parkeringshjälp
PercentIconDeductible VAT