Oglas Prodaje se Nissan X-Trail karavan na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/15
Nissan
X-Trail
2018
2018-02-02
149.640 km
570 kg
1.740 kg
2.310 kg
11. ruj 2024.
7217968
2024-09-10 17:25
2024-09-15 19:31
4,69 m × 1,83 m × 1,73 m
131 k.s. (96 kW)
2025-06-30
plavi
Vibrerar vid inbromsning.
Flertal lackskador, stenskott och repor, Fåtal bucklor/dörruppslag. Fåtal rostangrepp.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Oljeläckage. Hemmagjord packning vid drivrem.
Ratt står snett.
Previous owners: 2
License number: ZEC328
Manufacture month: syyskuu 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 2720, 5568, 7854, 10918, 12729, 14016, 12846 senast 2023-05-29
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 2563 SEK
Max pull weight: 1 190 kg
CO2-emission (diesel): 139 g/km
Tax weight: 1 740 kg
1.6 dCi 2WD
2018
Autobroms
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol förarplats
Elstol passagerarplats
Filbytesvarnare
Rattvärme
Öppningsbart panoramatak
360 kamera