Oglas Prodaje se Mercedes-Benz E-Klass karavan na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/12
Mercedes-Benz
E-Klass
2019
2019-05-08
181.640 km
480 kg
1.975 kg
2.455 kg
28. kol 2024.
7215242
2024-08-27 10:06
2024-08-29 19:56
5,005 m × 1,907 m × 1,494 m
150 k.s. (110 kW)
4,9 l/100 km
2025-06-30
crni
Bromsskivor fram och bak är slitna, behöver bytas
Vindruta sliten. Flertal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Previous owners: 2
License number: TGB377
Manufacture month: september 2018
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2302, 4953, 7535, 10608 och 13252 mil. Senast utförd 2023-05-10
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 2750 SEK
Max pull weight: 1 045 kg
CO2-emission (diesel): 129 g/km
Tax weight: 1 970 kg
E 200 d Kombi S213
2019
Eldriven baklucka
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
Kombipaket
Vinterpaket
Dynamikpaket
Förvaringspaket
Advantagepaket