Oglas Prodaje se KIA Optima karavan na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/15
KIA
Optima
2018
2018-03-08
76.330 km
423 kg
1.847 kg
2.270 kg
15. kol 2024.
7214607
2024-08-14 11:48
2024-08-25 21:06
4,855 m × 1,86 m × 1,465 m
68 k.s. (49.98 kW)
benzin
2024-02-29
sivi
Fåtal lackskador, Flertal stenskott, dörruppslag och repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Resultatet på besiktningen: 2 Underkänd med föreläggande att ombesiktning krävs 2024-09-07
Brister:
2 KOPPLINGSDEL DEMONTERBAR (6.1.6) KONTROLL KAN INTE UTFÖRAS
Servicelampa lyser.
Previous owners: 2
License number: ZDN625
Manufacture month: november 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 3180, 4735, 6003 senast 2022-05-12
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 230 kg
Tax weight: 1 840 kg
2.0 GDi Plug-in Hybrid SW
2018
Electric/Petrol
Avtagbar dragkrok
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Filbytesvarnare
Lastskydd/lastnät
Rattvärme
Sätesvärme bak
Ventilerade framsäten
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car