Oglas Prodaje se BMW 3-serien karavan na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/12
BMW
3-serien
2018
2018-06-12
147.300 km
433 kg
1.852 kg
2.285 kg
12. ruj 2024.
7218297
2024-09-11 15:54
2024-09-15 18:51
4,824 m × 1,828 m × 1,508 m
190 k.s. (140 kW)
5,3 l/100 km
Signalizacija:
2025-11-30
crni
Ytrost motorhuv. Stenskott vindruta i synfält. plastdetaljer saknas stötfångare bak. Spricka i bakljus vänster sida. Flertal repor, Fåtal bucklor/dörruppslag, Flertal lackskador och stenskott.
Klädsel smutsig, fram och bak. Insynsskydd smutsigt.
Oljeläckage
Bakaxel oljeläckage, Torkarblad utslitna fram.
Previous owners: 2
License number: RBE588
Manufacture month: huhtikuu 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 3198, 6405, 7798, 9463, 12451, 12928 senast 2023-10-07
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 2667 SEK
Max pull weight: 1 215 kg
CO2-emission (diesel): 141 g/km
Tax weight: 1 850 kg
Max trailer weight: 1 600 kg
320d GT xDrive
F34
2018
Eldriven baklucka
Infällbar dragkrok
Xenon-ljus
Sport Line
Traffic Information
Remote Services
Traffic Information
Connected Drive Services