Oglas Prodaje se BMW 3-serien karavan na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/15
BMW
3-serien
2019
2018-11-29
94.570 km
424 kg
1.801 kg
2.225 kg
3. ruj 2024.
7214591
2024-09-06 15:36
2024-09-11 19:56
Broj vrata:
5
4,633 m × 1,811 m × 1,434 m
Tip pogona:
pogon na svim kotačima
320d xDrive Touring
190 k.s. (140 kW)
5,3 l/100 km
2024-12-31
sivi, metalik
Bromsskivor fram rostskadade. Mindre vibrationer vid inbromsning.
Spricka i höger bakljus. Fåtal bucklor/dörruppslag. Flertal repor och stenskott. Bilen är delvis omlackerad, nyansskillnad syns.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Luftläckage på högersida av värmesystemet .
Återkallande serviceaktion.
Previous owners: 4
License number: JGS715
Manufacture month: lokakuu 2018
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2854, 4833 och 5854 mil. Senast utförd 2022-04-29
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 3140 SEK
Max pull weight: 1 275 kg
CO2-emission (diesel): 140 g/km
Tax weight: 1 800 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
320d xDrive Touring
F31
2019
Eldriven baklucka
Infällbar dragkrok
Lastskydd/lastnät
Rattvärme
Rattväxel/paddlar
HiFi-högtalarsystem
Belysningspaket