Oglas Prodaje se Audi A3 karavan na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/11
Audi
A3
2013
2012-10-24
163.280 km
485 kg
1.435 kg
1.920 kg
više od 1 mjeseca
7216663
2024-08-30 15:54
2024-09-04 21:34
4,292 m × 1,765 m × 1,408 m
140 k.s. (103 kW)
Volumen:
2.000 cm³
4,4 l/100 km
mehanika
CD
2024-10-31
plavi
Bromsskivor fram är slitna. Bromsskivor bak rostskadade. Vibrerar vid inbromsning.
Lackskada på stötfångare fram. Buckla höger framskärm. Flertal stenskott, dörruppslag och repor, Fåtal lackskador och rostangrepp. Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig bak.
Resultatet på besiktningen: 2 Underkänd med föreläggande att ombesiktning krävs före 2024-09-27
Brister:
2 FÄRDBROMS BROMSSKIVA (1.1.14) FRAM HÖGER SKADAD
2 SKYDDSBÄLG STYRVÄXEL (2.1.3) VÄNSTER SKADAD
Anmärkningar:
2 X DÄCK (5.2.3) ETT ST, MÖNSTERDJUP FÖR LITET
Servicelampa lyser. AC ur funktion.
Previous owners: 12
License number: DLZ219
Manufacture month: lipiec 2012
Service history: Service utförd vid följande mil: 3041, 5811, 5826, 8851, 11236, 13764, 15068 senast 2023-08-07
Tax fee (yearly): 1311 SEK
Max pull weight: 1 580 kg
CO2-emission (diesel): 115 g/km
Tax weight: 1 430 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
färg: Silver
2.0 TDI Sportback
2013
Xenon-ljus