Oglas Prodaje se Volkswagen Transporter kamion s ravnom platformom < 3.5t na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/11
Volkswagen
Transporter
2020
2020-06-30
47630 km
1089 kg
1911 kg
3000 kg
Švedska Gothenburg
7. svi 2024.
7202752
2024-05-03 10:49
2024-05-07 19:53
5.5 m × 1.994 m × 1.948 m
Automatska vučna kuka:
150 k.s. (110 kW)
Zagrijavanje goriva:
2025-06-30
Vindruta sliten. Flertal lackskador, Fåtal bucklor/dörruppslag, Bilen har polerbara tvättrepor, Spår efter tidigare dekor, Fåtal stenskott och reporPlastdetalj stötfångare fram. bristfällig fastsättning.
Sliten inredning. Invändigt några repor, fläckar och märken.
Servicelampa lyser. Spricka vindruta utanför synfält.
Previous owners: 1
License number: DXM95T
Manufacture month: toukokuu 2020
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 2264 och 3562 mil. Senast utförd 2023-07-02
Number of keys: 4
Tax fee (yearly): 6657 SEK
Max pull weight: 750 kg
CO2-emission (diesel): 174 g/km
Tax weight: 3 000 kg
Max trailer weight: 2 500 kg
T6 2.0 TDI BMT
2020
Autobroms
PercentIconDeductible VAT