Oglas Prodaje se BMW 3-serien kabriolet na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/17
BMW
3-serien
kabriolet
2011
2021-05-07
92550 km
355 kg
1815 kg
2170 kg
Švedska Gothenburg
više od 1 mjeseca
7208806
2024-07-02 18:00
2024-07-07 18:38
4.612 m × 1.782 m × 1.384 m
204 k.s. (150 kW)
mehanika
2024-11-30
plavi
Flertal stenskott, Fåtal repor, Fåtal lackskador och bucklor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej
Service inom kort
Previous owners: 2
License number: SXD57F
Service history: Service utförd vid följande mil: 1687, 2716, 3669, 5054, 5434, 5887, 6781, 7311, 7774, 8642, 9235 senast 2023-06-27
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 3658 SEK
Max pull weight: 1 330 kg
CO2-emission (diesel): 160 g/km
Tax weight: 1 810 kg
Max trailer weight: 1 800 kg
Sold in sweden: No
325d Cabriolet
E93
2011
Xenon-ljus