Oglas Prodaje se Volkswagen Golf hatchback na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/12
Volkswagen
Golf
hatchback
2019
2019-06-24
86.730 km
483 kg
1.407 kg
1.890 kg
više od 1 mjeseca
7211998
2024-08-05 10:41
2024-08-07 21:18
4,258 m × 1,799 m × 1,437 m
131 k.s. (96 kW)
2025-07-31
Spår efter tidigare dekor. Flertal stenskott och lackskador.
Panel insida baklucka, repor. Insynsskydd medföljer ej.
Previous owners: 1
License number: CLT84U
Manufacture month: toukokuu 2019
Service history: Dokumenterad service vid följande miltal: 1817, 3442, 5055, 6419 och 8051 mil. Senast utförd 2024-02-05
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 610 kg
CO2-emission (methane): 95 g/km
Tax weight: 1 400 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
VII 1.5 TGI 5dr
2019
Methane
Autobroms
Rattväxel/paddlar
Smartphone integration
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car