Oglas Prodaje se Peugeot 203 hatchback na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/10
Volumen:
1300 cm³
mehanika
braon
Bromsrör längsgående höger rostiga. Huvudcylinder damask skadad.
Flertal bucklor, dörruppslag, lackskador, Fåtal rostangrepp, Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer. Blinkersglas fram saknas. Höger strålkastare felmonterad. Emblem fram saknas. Höger framdörr går ej att öppna.
Spår av mögel. Invändigt flertal repor, fläckar och märken.Ratt sprucken. Förarstolen sitter ej fast ordentligt.
Ej provkörd p.g.a. annan avvikelse.
Differential läckage. Läckage från motorn och växellådan.
Batteri bristfällig fastsättning. Kylvätskeläckage. Bränslerör ärgat. Del av bromstrumma bak saknas.
Previous owners: 6
License number: AYJ015
Service history: Ingen serivcedokumentation tillgänglig
Service book: Missing
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 0 SEK
Max pull weight: 3 500 kg
Tax weight: 0 kg
1.3
1957