Oglas Prodaje se Opel Corsa hatchback na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/11
Opel
Corsa
hatchback
2014-03
2014-03-31
143.690 km
376 kg
1.259 kg
1.635 kg
4. ruj 2024.
7215822
2024-09-16 17:52
2024-09-18 19:26
3,999 m × 1,737 m × 1,488 m
CDTi
95 k.s. (69.83 kW)
Volumen:
1.300 cm³
3,3 l/100 km
mehanika
CD
2024-10-31
Skada på stötfångaren fram. Fåtal lackskador. Bilen är delvis omlackerad med bitvis dåligt utfört arbete. Flertal repor, Flertal stenskott. Fåtal rostangrepp. Fåtal bucklor/dörruppslag. Högerbak dörren låser ej.
Klädsel skadad, fram. Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig bak. Insynsskydd går ej att montera. Spår av tidigare utrustning.
Oljeläckage, mindre, ej lokaliserat.
Backväxel svår att lägga i.
Resultatet på besiktningen: 2 Underkänd med föreläggande att ombesiktning krävs 2024-09-28
Brister:
2 STYRLED (2.1.3) HÖGER YTTRE GLAPP
Nyckel/ar skadad. Strålkastarglas vänster slitet. Strålkastarglas höger slitet.
Previous owners: 2
License number: BMW461
Manufacture month: märts 2014
Service history: Service utförd vid följande mil: 2323, 5779, 6511, 7634, 8381, 8750, 9587, 13166 senast 2023-09-20
Number of keys: 1
Tax fee (yearly): 1103 SEK
Max pull weight: 1 865 kg
CO2-emission (diesel): 88 g/km
Tax weight: 1 250 kg
1.3 CDTI ecoFLEX 5dr
2014