Oglas Prodaje se Volvo XC60 crossover na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/12
Volvo
XC60
crossover
2011
2011-06-01
196.450 km
563 kg
1.942 kg
2.505 kg
27. kol 2024.
7216387
2024-08-26 14:53
2024-08-29 19:20
4,727 m × 1,891 m × 1,713 m
Tip pogona:
pogon na svim kotačima
163 k.s. (120 kW)
7 l/100 km
CD
2025-02-28
crveni
Bromsskivor och belägg bak, slitna.
Fåtal lackskador, stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal rostangrepp. Plastdetalj höger tröskel sitter löst. Tydlig nyansskillnad på stötfångare bak och plåt.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken. Klädsel ytligt slitage fram vänster.
Elhiss vänster fram missljud. Torkararm bak ligger ur position. Strålkastarglas höger och vänster matt. Elbaklucka långsam vid öppning.
Previous owners: 3
License number: LRJ187
Manufacture month: huhtikuu 2011
Service history: Service utförd vid följande mil: 14399, 15434, 16276, 17078, 17709, 18304 och 18764 senast 2024-07-23 Kamrem utbytt 2021-02-04 17709 mil
Service book: Loose papers
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 4909 SEK
Max pull weight: 995 kg
CO2-emission (diesel): 184 g/km
Tax weight: 1 940 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
XC60 D3 AWD
2011
Autobroms
Sätesvärme bak
Avtagbar dragkrok
Eldriven baklucka
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Xenon-ljus
Öppningsbart panoramatak