Oglas Prodaje se Volvo XC60 crossover na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/14
Volvo
XC60
crossover
2011
2010-08-19
402.550 km
566 kg
1.939 kg
2.505 kg
11. ruj 2024.
7208813
2024-09-10 17:12
2024-09-15 18:08
4,7 m × 1,891 m × 1,713 m
205 k.s. (151 kW)
CD
2025-11-30
Fåtal stenskott, dörruppslag och lackskador. Flertal repor. Ytrost tak.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken. Lösa inredningsdetaljer.
Spolarvätska, läckage
Fjäder brusten höger fram. Missljud hjullager bak. Torkarblad utslitna fram. Vibrationer i bakvagn. Missljud bakvagn ej lokaliserat. Strålkastarglas höger och vänster nermattade.
Previous owners: 10
License number: KXD314
Manufacture month: lipiec 2010
Service history: Service utförd vid följande mil: 3243, 6139, 7736, 8805, 11479, 14310, 17451, 19077, 22238, 25474, 29152, 32628, 36024, 38380 senast 2023-08-17 Kamrem utförd vid (mil):: 17451 och 35868 Datum Kamremsbyte: senast 2022-08-17
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 4909 SEK
Max pull weight: 995 kg
CO2-emission (diesel): 184 g/km
Tax weight: 1 930 kg
Max trailer weight: 2 000 kg
XC60 D5 AWD
2011
Autobroms
Avtagbar dragkrok
Dödavinkelvarnare
Eldriven baklucka
Elstol förarplats
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Filbytesvarnare
Sätesvärme bak
Xenon-ljus
Öppningsbart panoramatak