Oglas Prodaje se Subaru Forester crossover na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/11
Subaru
Forester
crossover
2020
2020-01-03
80.700 km
454 kg
1.731 kg
2.185 kg
28. kol 2024.
7213720
2024-08-27 11:15
2024-08-29 20:46
Broj vrata:
5
4,625 m × 1,815 m × 1,73 m
Tip pogona:
pogon na svim kotačima
150 k.s. (110 kW)
6,7 l/100 km
CD
PTO:
2025-07-31
crveni, metalik
Stenskott vindruta utanför synfält. Stenskott vindruta i synfält. Ytrost tak, Fåtal lackskador, Flertal stenskott och repor, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete. Höge och vänster bak dörr dåligt omlackerad, vågig i plåt, bagageluckan kärvar vid öppning
Invändigt några repor, fläckar och märken.
AC ur funktion. AC missljud. Missljud från AC kompressorn
Previous owners: 3
License number: CGN25U
Manufacture month: lokakuu 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 1479, 2274, 3762, 7688 senast 2024-05-08
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 1988 SEK
Max pull weight: 1 315 kg
CO2-emission (petrol): 154 g/km
Tax weight: 1 730 kg
Max trailer weight: 1 870 kg
e-Boxer 2.0i AWD
2020
Filbytesvarnare
PercentIconDeductible VAT