Oglas Prodaje se Renault Koleos crossover na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/9
Renault
Koleos
crossover
2008
2009-03-26
89.590 km
516 kg
1.784 kg
2.300 kg
5. ruj 2024.
7216973
2024-09-04 11:34
2024-09-09 19:00
Broj vrata:
5
4,62 m × 1,855 m × 1,69 m
Tip pogona:
pogon na svim kotačima
Automatska vučna kuka:
150 k.s. (110 kW)
7,9 l/100 km
CD
2025-10-31
sivi, metalik
Vibrerar vid inbromsning.Parkeringsbroms tar dåligt.
Några skador. Dålig linjepassning på stötfångare bak. Flertal stenskott, dörruppslag, bucklor och repor, Bilen är delvis omlackerad, med bitvis dåligt utfört arbete. Flertal rostangrepp
Invändigt några repor, fläckar och märken. Klädsel smutsig fram.
Ojämn tomgång. Växlar ryckigt/ojämt, automatlåda.
AC missljud, Bilen drar snett. Missljud bakvagn ej lokaliserat.Dålig lukt i bilen. Ena bilnyckeln ur funktion. Värmeplåt bristfällig fastsättning. Bakvagn rostangrepp.
Previous owners: 4
License number: JPT832
Manufacture month: toukokuu 2008
Service history: Service utförd vid följande mil: 2563, 2988, 4418, 4951, 6144, 7214, 8752 senast 2022-10-18
Tax fee (yearly): 6212 SEK
Max pull weight: 1 200 kg
CO2-emission (diesel): 209 g/km
Tax weight: 1 780 kg
Max trailer weight: 1 350 kg
2.0 dCi 4X4
2008