Oglas Prodaje se Nissan Qashqai crossover na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/18
Nissan
Qashqai
crossover
2017
2017-03-30
112.940 km
392 kg
1.488 kg
1.880 kg
više od 1 mjeseca
7214133
2024-08-28 17:03
2024-09-02 21:18
4,38 m × 1,806 m × 1,624 m
116 k.s. (85 kW)
Volumen:
1.200 cm³
5,6 l/100 km
CD
PTO:
2025-08-31
crni, metalik
Flertal stenskott och repor. Flertal lackskador och bucklor/dörruppslag.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Insynsskydd medföljer ej. Mörkt innertak Fräscht intryck. Välskött klädsel.
Mindre läckage ventilkåpepackning.
Nybesiktad.
Previous owners: 4
License number: YKN163
Manufacture month: styczeń 2017
Service history: Service utförd vid följande mil: 2356, 8411, 10051, 11191, senast 2024-04-02
Textile: Partial leather
Tax fee (yearly): 756 SEK
Max pull weight: 1 620 kg
CO2-emission (petrol): 129 g/km
Tax weight: 1 480 kg
1.2
2017
Elstol förarplats
Eluppvärmd vindruta
Filbytesvarnare
Panoramatak