Oglas Prodaje se KIA Niro crossover na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/12
KIA
Niro
crossover
2022
2021-11-16
94070 km
384 kg
1616 kg
2000 kg
Švedska Gothenburg
21. lip 2024.
7209197
2024-07-08 17:07
2024-07-10 19:56
4.355 m × 1.805 m × 1.535 m
105 k.s. (77 kW)
2024-11-30
Mindre repa motorhuv, 2 däck på bilen har för litet mönsterdjup, Fåtal lackskador, Spår efter tidigare dekor, Fåtal stenskott, dörruppslag och repor
Invändigt några repor, fläckar och märken. Några fläckar, bucklor och skav i lastutrymme, Klädsel skadad fram vänster.Insynsskydd medföljer
Förarbältet är fransigt
Servicelampa lyser. Strålkastare vänster ur funktion
Previous owners: 1
License number: YNS40X
Service history: Information saknas
Service book: Missing
Collision warranty: 2024-11-15 (The information is preliminary, for definite information please contact an authorized workshop)
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 500 kg
Tax weight: 1 610 kg
Plug-in Hybrid 1.6
2022
Electric/Petrol
Autobroms
Filbytesvarnare
Rattvärme
PercentIconDeductible VATEcoIconEco-friendly car