Oglas Prodaje se DS DS7 Crossback crossover na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/17
DS
DS7 Crossback
crossover
2021
2021-07-16
74.210 km
486 kg
1.864 kg
2.350 kg
20. kol 2024.
7214459
2024-08-18 19:50
2024-08-25 20:01
4,595 m × 1,895 m × 1,631 m
181 k.s. (133 kW)
2026-04-30
sivi, metalik
Fåtal stenskott, Fåtal lackskador, Övre bromsljus repor.
Invändigt några repor, fläckar och märken. Små sprickor mediaskärm.
Previous owners: 2
License number: MEP41E
Service history: Service utförd vid följande mil: 1768, 4195, 6383 senast 2024-03-27
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 150 kg
Tax weight: 1 860 kg
DS7 Crossback E-Tense PHEV
2021
Electric/Petrol
Autobroms
Eluppvärmd vindruta
Filbytesvarnare
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car