Oglas Prodaje se DS DS3 Crossback crossover na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/20
DS
DS3 Crossback
crossover
2021
2022-03-29
23340 km
353 kg
1622 kg
1975 kg
Švedska Gothenburg
više od 1 mjeseca
7193708
2024-07-12 17:34
2024-07-17 20:21
4.118 m × 1.791 m × 1.536 m
2025-03-31
sivi
Flertal lackskador och repor. Fåtal bucklor/dörruppslag.
Invändigt några repor, fläckar och märken.
Däcktrycksövervakningslampa lyser.
Previous owners: 2
License number: KAG81Z
Service history: Service utförd vid följande mil: 1449 senast 2023-01-15
Number of keys: 1
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 525 kg
Tax weight: 1 620 kg
DS3 Crossback E-Tense
2021
Autobroms
Dödavinkelvarnare
Filbytesvarnare
Smartphone integration
PercentIconDeductible VATCertifiedIconKvdcar CertifiedEcoIconEco-friendly car