Oglas Prodaje se BMW X1 crossover na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/16
BMW
X1
crossover
2013
2015-03-03
172000 km
340 kg
1795 kg
2135 kg
Švedska Gothenburg
8. srp 2024.
7209395
2024-07-12 17:24
2024-07-17 21:28
dužina - 4.5 m, širina - 1.72 m
239 k.s. (176 kW)
PTO:
2025-08-31
Ojämn bromsverkan, bromsprov.
Dålig linjepassning, Små sprickor i blinkersglas på vänster sida, Fåtal bucklor/dörruppslag, Flertal repor, stenskott, Fåtal rostangrepp, Fåtal lackskador
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Sliten drivrem. Tickande ljud i motorrum.
Oljeläckage. Vit rök ifrån avgassystemet. Stark avgaslukt. Under låg fart körning så hörs det skrapade ljud ifrån framsidan av bilen. Slår man av Driven underkörningen så försvinner skapande ljudet. Ju högre hastighet så hörs skrapandet mer. Oklart vart skrapandet kommer ifrån .
Servicebok saknas. Elinfällbara speglar, missljud. Servicelampa lyser. Spricka vindruta i synfält. Strålkastarglas höger, slitet.
Previous owners: 6
License number: DDD998
Service history: Ingen servicedokumentation tillgänglig
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 2362 SEK
Max pull weight: 1 365 kg
Tax weight: 1 790 kg
Sold in sweden: No
xDrive28i
E84
2013
Elstol med minnesfunktion förarplats
Elstol passagerarplats
Öppningsbart panoramatak