Oglas Prodaje se Subaru Outback karavan na aukciji je prodan i ne učestvuje u pretraživanju!
1/13
Subaru
Outback
2010
2010-09-03
160520 km
430 kg
1655 kg
2085 kg
Švedska Gothenburg
više od 1 mjeseca
7211992
2024-07-22 17:03
2024-07-25 19:26
4.875 m × 1.82 m × 1.605 m
Automatska vučna kuka:
150 k.s. (110 kW)
mehanika
2025-09-30
crni
Bromsskivor bak rostskadade. Bromsvätskebyte rekommenderas. inklusive kopplingssystem.
Flertal stenskott, dörruppslag och repor. Fåtal lackskador. Fåtal rostangrepp. Bilen är matt i lacken. Kaross, några spruckna/skadade plastdetaljer.
Invändigt fåtal repor, fläckar och märken.
Isoleringsmatta under huv fastsättning lös. Rostskadat avgassystem.
AC ur funktion. Baklucka går ej att öppna.
Previous owners: 4
License number: KYM664
Manufacture month: czerwiec 2010
Service history: Service utförd vid följande mil: 5323, 8296, 9842, 11439, 13114, 14148, 14750, 15545 senast 2023-08-23
Textile: Full leather
Tax fee (yearly): 4023 SEK
Max pull weight: 1 415 kg
CO2-emission (diesel): 167 g/km
Tax weight: 1 650 kg
Max trailer weight: 1 700 kg
2.0D
2010
Elstol med minnesfunktion förarplats
Lastskydd/lastnät
Motorvärmare
Xenon-ljus